KIM JESTEŚ? TAK, CIEBIE PYTAM ANONIMOWY DOTĄD CZYTELNIKU

We wrześniu tego roku stuknie mi rok odkąd prowadzę ten projekt. Mam z niego ogromną frajdę i cieszę się, że mogę dzielić się tym co u mnie się sprawdziło. Nie nastawiam się na rzesze czytelników (to w ogóle nie jest priorytetem), ale na ich jakości (jakkolwiek, by to nie brzmiało). Uznałem, że fajnie będzie jeśli powiesz mi kim jesteś. Tak, bym mógł choć lepiej poznać osoby, które z jakiegoś powodu uznały, że chcą poświęcić mi swój czas (co jest najcenniejszą walutą) i trochę mnie tym samym natchnąć do dalszego działania.

Zostaw parę słów o sobie w komentarzu jeśli zechcesz. Śmiało napisz też czy prowadzisz coś własnego – to okazja, by dotrzeć w ten sposób do nowych osób.

Dzięki, że jesteś 🙂

 • Iga Stróżyk

  Ja uwielbiam ten projekt:) Bardzo mi się podoba, że wywiady i podcasty są zwięzłe i jest w nich sama esencja z doświadczeń przepytywanych osób. Szukam takich inspirujących historii bo sama jestem na etapie zmiany branży i życia o 180 stopni. Z zawodu jestem inżynierem ale pasjonuję się zdrową dietą roślinną i od jakiegoś czasu moją misją stało się sprawianie aby ludzie jedli więcej warzyw i owoców! Od kwietnia ruszyłam z własną firmą http://www.nutrinea.pl (będąc cały czas na etacie) i właśnie dzięki m.in. przeczytanym tutaj informacją podjęłam decyzję o zrezygnowaniu z etatu i poświeceniu się mojej pasji! Dzięki Mateusz za ten projekt i trzymam kciuki za jego kontynuację!

  • Nic nie wskazuje na to, żebym miał rezygnować.

   + Buduję fajne kontakty
   + Otaczam się wartościowymi ludźmi
   + „Wymuszam” (w pozytywny sposób) na sobie ciągły nawyk szukania sposobów na poprawę życia, bo wiem, że „muszę” coś nowego napisać.

   Bardzo dużo publikuję na grupie – jakby co można tam zajrzeć: https://www.facebook.com/groups/151873848827870/?ref=bookmarks

 • Michał Miśkiewicz

  Hej! Jestem z wykształcenia konstruktorem mechanikiem a od niedawna pracuję jako junior PM w IT. Bardzo interesują mnie tematy związane z zarządzaniem i kompetencjami miękkimi. Staram się pomagać innym ogarnąć życie, jak tylko mogę najlepiej. Czasem napiszę coś też na naszej grupie FB 🙂 Zapraszam do nawiązania kontaktu przez Linkedin:

  http://linkedin.com/in/michaljmiskiewicz

  Dzięki, że jesteś, Mateusz 🙂